Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Magnuszowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biuro Opole

Zaodrze,Opole(Magnuszowice + 24 km)

45,45 zł/m²132 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu biurowego 132 m2 w wysokim standardzie! Lokal położony w Opolu, dzielnica Zaodrze umiejscowiony na I piętrze biurowca. Lokal stanowią: -trzy pokoje biurowe - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Chabrów,Opole(Magnuszowice + 24 km)

529 000 zł47 m² 11 255,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji. Rozkład: -pokój dzienny -2 sypialnie -oddzielna widna kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Opole

Grudzice,Opole(Magnuszowice + 24 km)

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na gabinet kosmetyczny, masażu, medyczny, rehabilitacyjny lub biuro itp. Oferowany lokal znajduje się w Opolu, przy jednej z bocznych ulic dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Skośna

Kolonia Gosławicka,Opole(Magnuszowice + 24 km)

1 390 000 zł91 m² 15 274,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Sprzedaży budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Opole Kolonia Gosławicka, lokalizacja nieruchomości jest jej niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Lubsza

Lubsza(Magnuszowice + 25 km)

479 000 zł137 m² 3 496,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak w stanie surowym zamkniętym. Dwukondygnacyjny dom typu bliźniak, o powierzchni 137 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 550 m2. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Brzeg

Brzeg(Magnuszowice + 21 km)

11 250 zł1 250 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu części hali przemysłowej o powierzchni ok. 1250m2 o wymiarach ok. 24m x 52m i wysokości ok. 9m. Dwunawowa hala o konstrukcji żelbetowej, oparta na siatce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lubsza

Lubsza(Magnuszowice + 25 km)

173 360 zł880 m² 197 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W centrum lubszy raty od 30% Na sprzedaż działka budowlana 880 m w samym centrum Lubszy (koło Brzegu) jedna z najlepszych lokalizacji w miejscowości!możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Komprachcice

Komprachcice(Magnuszowice + 19 km)

180 000 zł1 050 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przepięknie zagospodarowaną, dużą działkę o przeznaczeniu ogrodowo-rekreacyjnym, zlokalizowaną w zacisznym miejscu w Komprachcicach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Opole

Czarnowąsy,Opole(Magnuszowice + 24 km)

270 000 zł170 m² 1 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Do sprzedania dom wolnostojący typu kostka, około 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 464 m2 zlokalizowanej w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Budynek dwukondygnacyjny, do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Lipowa

Opole(Magnuszowice + 24 km)

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal wraz z miejscem parkingowym położony w Opolu na ul. Lipowej. Umiejscowiony na I pietrze. Powierzchnia to 70 m2. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Magnuszowice

Magnuszowice,opolskie

1 480 000 zł47 600 m² 31,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4,76 ha. Około 30000 mkw. powierzchni terenu jest wybetonowane. Kontakt: oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Magnuszowice

Magnuszowice,opolskie

1 480 000 zł47 600 m² 31,09 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij